Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype kredit sa neobnovil.

Mám problém s kreditom na Skype,22.5.2010 som si doplnil kredit bankovym prevodom na ucet spolocnosti,udaje potrebne k realizacii prevodu boli skopirovane do prikazu na uhradu,takze chyby takehoto razu som vylucil.Peniaze z mojej banky odisli.Ked som cca po 2 tyzdnoch nemal stale kredit navyseny,dopatral som sa k odpovedi na mojom skype konte,ze v pripade doplnenia kreditu bezhotovostnym prevodom trva transakcia priblizne 7-10 pracovnych dni.A toto mi oznamovalo po kazdom dalsom pokuse o informaciu.Neviem,co dalej,peniaze odisli,kredit nie je obnoveny.Kto mi poradi ako dalej,na koho sa mam obratit,prip.ako reklamovat tuto nevykonanu sluzbu?Dakujem

Skype ma pre platene sluzby urcite aj podporu v ceskom alebo slovenskom jazyku, a urcite to tam niekde aj pise nejaky kontakt ked sa prihlasis login atd.

Otazka je aj ze presne na jake konto si urobil prevod (medzinarodny cez IBAN/BIC alebo jaky?). Ak si robil narodny prevod tak to konto patri urcite nejakej firme a ta existuje aj fyzicky a rozprava slovensky.

nevím, ale od té doby co používám k dobití
kredit.php - nikdy žádný problém.
Zadám příkaz svojí bance, a i když ten převod do jejich banky nese poštovní holub, který jde pěšky, tak max. do 4-6 dnů, mám kredit dobitý.
Samosebou, když zblbnu, a nečumím do kalendáře, a zadám příkaz na sobotu, nebo neděli, tak se to o 2 dny prodlouží.
A to jenom kvůli neschopnosti ČNB, kde se pro mne z neznámých důvodů v sobotu, a v neděli nepracuje.
Ale hlavně, že mají počítače za miliony.