Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redirect

Dobrý den, mám aplikaci, která komunikuje s internetem prostřednictví protokolu HTTP. Aplikace je natvrdo nastavená na komunikaci s konkrétním serverem, potřeboval bych ale, aby místo něho komunikovala se serverem jiným. Jak toho docílit? Můžete mě prosím aspoň nasměrovat, vůbec nemám tušení, kde to hledat. Do aplikace samostatné zasáhnout nemůžu, potřebuji ji jen přesvědčit aby např. místo IP 12.34.56.78 volala 87.65.43.21. Díky, H.

aby taky nebyla, když hosts slouží výlučně k přebití resolvingu...

nejjednodušší řešení je na daném PC nastavit kýženou IP adresu s maskou /32 (popř. /30 - teď si nejsem zcela jistý, zda ta první windows zcela nerozhodí z konceptu) a na daném portu (rozjet buď forwardér nebo proxy).

edit: na ten port pak můžeš posadit např. malou proxy s redirectem: www.3proxy.ru

Tedy, děkuji za rychlou radu :-) Zase tak moc se v počítačích nevyznám, mohl byste mi to prosím blíže vysvětlit (jakoproblbece...)? Jak nastavit IP adresu s maskou (a kterou adresu - tu kterou chci 87.65.43.21 anebo tu původní 12.34.56.78), jak potom rozjet forwardér (vista 64 bit, 3proxy se mi nepovedlo nainstalovat, hlásí chybu)?

Chichi, vypadá dobře :-) Blbé je, že svou aplikaci nemám na hraní, ale na práci a kdovíjak by to po téhle editaci dopadlo, to si nemůžu dovolit ani zkoušet ... :-)

Představuju si pořád, že existuje způsob, jak provést nějaký redirect (asi proxy), který na mém počítači při požadavku aplikace o 12.34.56.78 dokáže předhodit cokoliv jiného třeba 99.99.99.99 tak, aby se to vydávalo za 12.34.56.78, možná mám jen bujnou fantazii?

Ten zposob urcite bude, vcetne nabourani ovladacnu sitovky, noveho routru, ci to bude umet nekdo na zpuosbu WinSniffer ci jak se to jmenuje.
Ale porad mi prijde lehci vzit hexac, kdyby jsi to udelal uz by jsi to mel - za dane situace mi zkonfigurovani/hex-hacknuti pripada nejrychlejsi, at se Ti to libi nebo ne.

To sa divas ale do blbeho firewallu :) On myslel ROZSIRENE nastavenia u detailnych pravidiel vo FW, ale ako pisal zmenit sa da len port ale nie IP, takze to ti asi moc nepomoze (inac mozno ani ten port sa neda menit, neviem nechce sa mi to skusat)

P.S. Potrebujes nieco co bude robit funkcionalitu proxy serveru. Alebo nejake ruske hackerske veci ktore sa nadrbu do TCP/IP vo Win, mozno je to to co vyssie daval ktosi link na neco .ru