Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proc nefunguje suplik...?

vymenil jsem desku, mam asus a8n, na prvni ksande mam jeden hdd (neni na konci kabelu,je tam os), kdyz k nemu pridam druhy (na konec ksandy) jako slave vse funguje,pokud ho dam do supliku bios nenajde nic,ani ten prvni s os.....chapete to,,,,dekuji

Mirku, prostě proto, že na konci toho "neukončeného" kabelu vznikají při těchto přenosových rychlostech ozvěny, které ruší signál.

Že to nějaký Franta Jetel z firmy Bastlič a syn s.r.o. zapojil a náhodou to jede ještě neznamená, že to tak je správně a že to je na 100% spolehlivé.