Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapínání PC

pravidelně se mi v noci v 1:58 zapíná počítač z režimu spánku.
Viry jsem prošel, to je OK, naplánovaný úlohy nejsou,
po spuštění mám pouze to nejnutnější.
Automatický aktualizace mám nastavený na 3:00
nevím co s tím,, nevíte někdo co ještě zkontrolovat?

To sme tu uz myslim davnejsie riesili ze je to proste normalne u nejakej Visty alebo u ktorych supernovych nezmyselnych Windows (XP to myslim nerobi). A neda sa to upravit. Jedine
a) tym ze nastavis stahovanie aktualizacii na manualne, alebo uplne vypnes.
b) tym ze budes PC vypinat normalne a nie do spanku.
c) ak je to notebook tak ho vyberes z nabijacky tusim ze na baterku sa to nezapne, ale neviem zhlavy.

No to se udělal. naplánované úlohy mám úplně vypnutý, vypnul jsem aktualizace a čas jsem dal na 01:00. Akorát v tom biosu sem to nenašel, tak jsem to nahradil vytažením kabelu. ale stále to samý. teď sem zkusil dát bod obnovení bezpečně před datum kdy jsem zaregistroval že to dělá. tak uvidím .

No když to nejde po dobrem, tak odinstaluj ty ovladače telefonu.
Překontroluj všechna nastavení v Možnostech napájení.
(vše přepni na nikdy restartuj a znova nastavit)
Prohlídni všechny programy které máš nastavené na automatické aktualizace.
(u nich hledej čes spouštění)
Nebo se na to vyprdni, ten "krám" vypínej a máš pokoj!