Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsof security esentials nechce spustit aktualizaci

Dobrý den, mám problém, mám netbook Acer Aspire one a dnes jsem si nainstaloval antivirový program Microsoft Security Esentials a po nainstalování hlásí že není aktualizován, po následném kliknutí na tlačítko aktualizovat to chvilinku nabíhá řekněme do 1/4 a pak mi to napíše chybové hlášení
: aktualizace definic virů a spyware se nezdařila
kód chyby: 0x80248011

nevíte někdo co s tím??? budu moc rád za každičkou radu
Mockrát děkuji
Pavel

Tak jo:

Otevřeš Internet Explorer/ Nástroje/ Možnosti Internetu/ Historie procházení/ odstranit Dočasné soubory
IE zavřeš - nebudeš ho potřebovat
-----
Start
Spustit (u nověších Windows hledací políčko)
napíšeš services.msc a otevřeš to

Najdeš si tam Automatické aktualizace (novější win Windows Update) a proklikneš položku
V okně dáš Stop (Zastavit) službu
Okno services.msc necháš otevřeno

------
Otevřeš si průzkumníka
Přejdeš do adresáře c:\Windows\SoftwareDistribution
U novějších win dáš start/ hledací políčko a dáš c:\Windows\SoftwareDistribution
otevřeš složku

Uvidíš tam složku DataStore - tu smažeš
------
V services.msc znova spustíš službu Windows Update

To je vše.

s tou kontrolou chyb....... dám tedy pravoklik na místní disk...vlastnosti a pak kontrolu chyb....ale ta mi to napíše že nemá přístupp k souborům a že to pujde až po restartování systému.... a dotázalo se mě to na to jestli chci tu kontrolu naplánovat po dalším restartu....já dal ano a pak jsem dal restart... mno a nic se nestalo a žádná kontrola nenastala...

tak jsem to tak zadal jak jste mi řekl...jenže mi to napsalo toto : soubor je typu NTFS
aktuální jednotku nelze zamknout
program chkdsk nelze spustit, neboť svazek používá jiný proces. Chcete kontrolu svazku naplánovat na provedení při příštím spuštění systému? (A/N)
tak už nevím co s tím