Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojeni Pc a Tv

Zdravím potřebuji poradit jak propojit mezi sebou tv a pc.Mam win 7 ultimate 64bit a nejdeto instaloval jsem nejnovejší ovladač a nic ale na xpčkách to šlo bez problému.Nevíte jak to překecat aby to šlo Dík za rady Petr.

A jedna věc, kterou si zkontroluj: Ten kabel má poměrně slušně držet v konektorech. Setkal jsem se s tím, že kabel držel v konektoru jen silou (mé) vůle, sám tam ani moc držet nechtěl. Bylo to proto, že ten stínící plech samce málo vyčuhoval z umělé hmoty a nebylo tedy možno konektor dostatečně hluboko zasunout. Nevylučuji tedy, že mohou být i "natolik dobře" udělané kabely, že při nasunutí nedojde k propojení. V mém případě stačilo uřezat kousek umělohmotného lemování a konektor držel (a spojoval) jedna báseň. Ověř si to.

Tak to je podivné. Ještě poslední pokus: celou proceduru zopakuj, pouze navíc odpoj monitor. Jestli to ani tak nepůjde, máš problém s TVO grafiky.

edit: Ve W7 je klávesová zkratka na přepínání zobrazovačů Win P. To jsi zkoušel?