Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde spustit IE

Notebook HP postarší, systém WinXP SP3. SAS a AVG nenašlo problémy. Mozilla Ok.
Po poklepání na ikonu IE se pustí IE na 1 - 2 vteřiny a aniž by cokoli načetl, ukončí se.

zdroj: Usernev
Kategorie: není k dispozici
ID udalosti: 1041
Uživatel: NT Authority\System
Systém Windows se nemůže dotazovat na položku registru DllName pro {7B849a69-220F-451E-B3FE-2CB811AF94AE} a nebude načtena. Příčinou je zřejmě chybná registrace.

zdroj: Usernev
Kategorie: není k dispozici
ID udalosti: 1041
Uživatel: NT Authority\System
Systém Windows se nemůže dotazovat na položku registru DllName pro {CF7639F3-ABA2-41DB-97F2-81E2C5DBFC5D} a nebude načtena. Příčinou je zřejmě chybná registrace.

zdroj: Perfnet
Kategorie: není k dispozici
ID udalosti: 2004
Uživatel: není k dispozici
Nelze otevřít službu serveru. Data o výkonu serveru nejsou k dispozici. Vrácený chybový kód je v datech DWORD 0.

Mozes si napr. pravy klik na ikonku IE (v Start-e) - vlastnosti (alebo ovl.panely - nastavenia internetu) a tam si najdi na zalozke Programy tlacitko o doplnkoch a mozes skusit uplne vsetky zakazat. Skontroluj aj jaka je tam domovska stranka, nastav domovsku stranku na about:blank
Alebo tam najprv nainstaluj najnovsi IE (7 alebo 8)