Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakrýváte tiskárnu?

Zdravím, možná hloupý dotaz, ale zkušenosti ostatních jsou vždy poučné.
Jsem novým spokojeným majitelem multifunkční tiskárny Canon MP640, která sama o sobě v zavřeném stavu působí kompaktním dojmem a vzhledem "šneka v ulitě", zkrátka že se do ní nemá moc šancí dostat prach:

[img=http://www.czechcomputer.cz/czc/products.nsf/w/97D3E69EA3307CA5C12576490047C009/$file/69082m2.jpg]http://www.czechcomputer.cz/czc/products.nsf/w/97D 3E69EA3307CA5C12576490047C009/$file/69082m2.jpg[/img]

Přesto by mě zajímaly vaše zkušenosti - je dobré í takovouto tiskárnu zakrývat (igelitem nebo nějakým jiným prezervativem), protože se do ní prach dostane a škodí? Mám zkušenosti jen se staršími Canon bublinkovkami a laserem od HP - ty nebyly tak důkladně krytované a prach jim samozřejmě neprospíval.

Máte někdo zkušenost? Díky.

Zakrývám tiskárnu (Canon), PC, monitor i externí disky, to vše mám na stole. Jinak by bylo na povrchu i uvnitř spousta prachu. Materiál vybrala manželka - nějaká textilie zdánlivě sama neprášící - a také z něho ušila povlaky vhodných tvarů.

My sme si na intraku pustali...Policijaa, Policijaaa....salaaasariii.
Spolubyvajuci mal take cd kompilaciu roznych hlasiek z filmov spolu s hudbou. Okrem "tam strasaaaa dedecku" si spominam napr ba "...reknete vudci... mame vodikovou bombu!", to bolo tusim zo Zitra ran vstanu a oparim sa cajem, dost sme na tom slapali.