Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakrýváte tiskárnu?

Zdravím, možná hloupý dotaz, ale zkušenosti ostatních jsou vždy poučné.
Jsem novým spokojeným majitelem multifunkční tiskárny Canon MP640, která sama o sobě v zavřeném stavu působí kompaktním dojmem a vzhledem "šneka v ulitě", zkrátka že se do ní nemá moc šancí dostat prach:

[img=http://www.czechcomputer.cz/czc/products.nsf/w/97D3E69EA3307CA5C12576490047C009/$file/69082m2.jpg]http://www.czechcomputer.cz/czc/products.nsf/w/97D 3E69EA3307CA5C12576490047C009/$file/69082m2.jpg[/img]

Přesto by mě zajímaly vaše zkušenosti - je dobré í takovouto tiskárnu zakrývat (igelitem nebo nějakým jiným prezervativem), protože se do ní prach dostane a škodí? Mám zkušenosti jen se staršími Canon bublinkovkami a laserem od HP - ty nebyly tak důkladně krytované a prach jim samozřejmě neprospíval.

Máte někdo zkušenost? Díky.

mám tiskárnu umístěnou pod stolem, čili shora je rozumně přikrytá, přesto je furt zaprášená. mám dokonce pocit, že průhledný podavač je z nějakého snadno se staticky nabíjejího plastu, asi je to levné. mohl bych to sice každý den vysávat, ale nedělám to.
že ty gumové válečky uvnitř po dvou letech stojí za pendrek, o tom žádná.

Zakrývám tiskárnu (Canon), PC, monitor i externí disky, to vše mám na stole. Jinak by bylo na povrchu i uvnitř spousta prachu. Materiál vybrala manželka - nějaká textilie zdánlivě sama neprášící - a také z něho ušila povlaky vhodných tvarů.

My sme si na intraku pustali...Policijaa, Policijaaa....salaaasariii.
Spolubyvajuci mal take cd kompilaciu roznych hlasiek z filmov spolu s hudbou. Okrem "tam strasaaaa dedecku" si spominam napr ba "...reknete vudci... mame vodikovou bombu!", to bolo tusim zo Zitra ran vstanu a oparim sa cajem, dost sme na tom slapali.