Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filmy

Dobrý den,
chtěl bych do školy přinést filmy a budeme se na to dívat.
Nechci plýtbat DVD a tak chci dát více filmů na 1 DVD jde to?
Je to nelegální?
Děkuju za odpovědi.

Upřesním tu legálnost.

Nemusí být problém, že si ("pro svou potřebu") zazálohuješ více filmů na DVD (ať je seženeš odkudkoliv). Problémem (z hlediska autorského zákona) ale je ta "veřejná produkce" (promítání ve škole), i když se na xx% nic nestane.

Mno, to by šlo "polámat" i DVD Shrinkem a nacpat na duallayer. Když očešeš maďarský zvuk a pro každého "zajímavé" bonusy, nemusela by být rekomprese (její výsledek) ani tak ohavná. Možná by stálo za zvážení (pokud to "školní" DVD player podporuje) ripnout disky do DivX/XVid.