Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s WIFI

Prosím Vás mám internet od UPC modem motorola a koupil jsem si router Belkin G. Při připojení na notebook přes wifi se mi občas stává že se odpojí od internetu resp. hlásí, že jsem připojen, ale" připojení k internetu nejsou k dispozici".Po nějaké chvíli se opět připojí. Občas se mi odpojí i stolní PC které mám přes kabel samozřejmě propojené přes router. Notebook mám od HP s operačním systémem W7 Home premium. Můžete mi prosím pomoci? Děkuji barny

jak jsi došel k názoru, že když při nákupu ušetříš 20kč na totátně nejlevnějším routeru shitové značky, že by ti měl tento krám nepřetržitě a bez problémů fungovat?
běž to reklamovat.

prohlídni si předtím sítě ve vzduchu třeba vistumblerem, jestli se neperete se sousedem o stejný kanál.

To bych se neodvážil tvrdit.
Problém může být také třeba v kvalitě signálu na modemu, který se potom občas rozlaďuje. To je docela častá závada. Stačí někde pochroumaný nebo skříplý koaxiál a je problém.
Dej do prohlížeče adresu 192.168.100.1 a napiš, jaké jsou hodnoty signálu. Zajímá nás Downstream Power, Upstream Power a Signal to Noise Ratio. Bohužel Motorolu jsem viděl jen jednou, takže tě nedokážu přesně navést. Důležité je také, aby se hodnoty v průběhu času moc neměnily.

Frequency 394000000 Hz Locked
Signal to Noise Ratio 34 dB
Power Level -1 dBmV
The Downstream Power Level reading is a snapshot taken at the time this page was requested. Please Reload/Refresh this Page for a new reading

Upstream Value
Channel ID 9
Frequency 23200000 Hz Ranged
Power Level 39 dBmV

Tak neviem, ale Belkin robi aj prepatovky a poskytuje na nich aj dozivotnu zaruku. Bezny clovek okrem toho nemoze vediet ktore znacky pre jednotlive PC komponenty a doplnky su kvalitne, ked mu predavac nieco ponukne ako to "naj", kupi to.

OT Inak nie kazdy moze za to co ma doma, ja som znamemu napalil par DVD Verbatim a vratil mi.. ako som az neskor zistil Tesco media. :-D