Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Start W7

Dobrý den,
mám W7-H-P. Ze začátku se OS spouštěl naprosto dokonale, hlavně rychle. Teď, od nějaké doby (aktualizace W7 nebo aktualizace F-secure?) proběhne před a bootovací sekce OK, pak naběhne přihlašovací sekce, zadám heslo k prihlášení a teď se to sekne. V lepším případě se objeví pouze plocha a hlavní panel s neaktivními ikonami, v horším případě obrazovka monitoru ztmavne a tak to trvá i 20 minut, než se W7 spustí. Ještě v horším případě se nespustí vůbec a musím několikrát vynuceně restartovat, pak to naskočí OK, ale při dalším spuštění se situace opakuje. Poraďte, prosím, seniorovi samoukovi. Děkuji předem, borci.

Zkusil jsem všechny možnosti dle rad a porad - tj. zastavit některé programy při spouštěnáí, vyčistit atd. V nouzovém režimu, včetně s připojenímm, všechno klape OK. Zkusil jsem obnovení. Výsldek je, že systém naskočí, k internetu se nepřipojí, panel "start" je neaktivní, programy nelze spustit nebo po snaze něco spusti všechno zbledne. Zblednu i já vzteky. A to jsem si myslel, že jsem jakž takž poučenej a vyučenej laik. Asi to encham přeinstalovat, co říkate? Děkuji.

To nemusí vyřešit nic.

Za zmínku stojí systémový prohlížeč událostí

Udělej si velký kafe
Zrestartuj stroj (zapamatuj si čas)
Po startu a až se začne chovat podivně si otevři prohlížeč událostí
Najdi chyby, které se udály po posledním restartu
Zkopíruj je sem - zkusíme něco vydumat.

Borci, díky všem za zastavení. Dal jsem na vaše rady, udělal jsem si velký kafe, s pomocí kamaráda všechno prověřili a zjistili, že spuštění blokuje antivirový program od O2 "F-Security" po tom, co ho aktualizovali a který dávají zdarma odběratelům jejich služeb. Nějak sa ta "sviňa" nesnáší s W7, odinstaloval jsem ho a musím jim zavolat, ať si to spraví.
A ať nám dál tato poradna pomáha podle hesla "Všetko ide, len malé deti je treba nosiť".