Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s MP3

Na disku C mám skladbu v mp3. Při přehrávání v ní každou chvíli lupne nebo prskne..Tu samou skladbu překopíruji na flashdisk a tam hraje normálně.Vypálím ji na cd a tam hraje také normálně.Zkopíruji to na mp3 přehrávač a tam hraje také normálně....Dělají to VŠECHNY mptrojky na pevném disku. Nevíte někdo čím to může být? Přeinstalovány ovladače na zvukovku,zkusil jsem tři různé programy na přehrávání - stabilně to přehrávám přes VLC. Už jsem z toho jelen...

no mám to na déčku...tam to lupe tak jsem to zkusil na céčko a tam taky.Disk mám rozdělený na c+d. Bokem mám přes usb ještě další externí disk a na ten když to zkopíruju tak to běží také v pohodě.Takže to dělá POUZE na na CÉČKU A DÉČKU což je vlastně jeden hd

Já bych řekl, že je ten disk víc vytížený (nějaká nablblá indexace, šrotící antivir, swapování v důsledku nedostatečné paměti, vejr,...) a nestačí dodávat data. Podíval bych se do správce procesů, zda něco nežere strojový čas. Taky bych zastavil "velepotřebné" služby AV, indexace,...

Nejde ten disk nahodou v PIO mode?
Neni nieco pretaktovane?
Ovladace chipsetu mas jake? SATA mod (predpokladam ze disk je SATA) mas v BIOSe nastaveny jaky?

P.S. alebo to co pise mif, antivir a podobne blbosti. Alebo je s diskom nejaky problem s komunikaciou (kabel apod) skus dat chkdsk D: ze ci nenajde uz nejake problemy.