Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatné rozložení obrazovky

Mám menší problém.
Některé hry (Emergency 4, Age of Empires 1 i 2 a možná jiné), jedou v takovém rozlišení - nebo nastavení.
[http://pc.poradna.net/file/view/3652-hry-bad-rozli seni-png]
Jako je na tomto obrázku. Jak to roztáhnout po celém? třeba jako v CS 1.6 apod.?
Notebook - viz. můj podpis
Do PC poradny (ne do her), to dávám proto, protože se to týká nastavení (asi) CCC a nevím jak na to. Kamarád s notebookem s NVidia to má defualtně nastavené jak to má být.

Zdarec, mel jsem stejny problem s notebookem a AOEII s cernymi pruhy. Zkuste si dat pri vypnute hre na svou standartni plochu rozliseni 1024*768 a me se stalo, ze se mi tam ty pruhy automaticky obevily taky, takze je problem ne ve hre, ale v nastaveni grafiky. Ja mam NVIDIA, a kdyz jsem dal pravym tlacitkem na plose Ovladaci panel NVIDIA tak v sekciPrizpusobit velikost plochy a pozice jsem moznost "na celou obrazovku" a od te doby to maka krasne.