Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem funguje vám domena 523.cz?

zdravim, před pár dny jsem objednával domenu 523.cz
z domova a u kamaráda, který se mnou na webu bude pracovat vše funguje jak má..
už z několika různých míst jsem se ale na domenu nedostal.. Buď to vůbec nefunguje, nebo tam skočí úvodní stránka hostingu (endora.cz) nebo nějaký bind.com nebo tak něco..
domenu mam od web4u.cz.. Nastavovali mi to přímo oni, protože mě se to stále nějak nedařilo.. :-)
druhá domena od web4u běží v pohodě.. předpokládám že problém bude tedy v hostingu, který je free a může být tedy problémovější ale zajímá mě hlavně komu z vás domena běží :-) na úvodní stránce je jen "web se připravuje" a pár odkazů..
díky všem za odpovědi..

jj teď už tam je tohle.. to půjde samozřejmě pryč, hned jak se k tomu dostaneme :-)
jinak domena funguje u všech, kromě těch co jsou u starnetu..
mimojiné jsem dnes mluvil s jednim z jejich adminů a nejsem první, kdo má tento problém.. počkám pár dní a pak to začnu řešit s jejich technikama :-)