Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač po zapnutí pípne 1x dlouze a 2x krátce a nic se neděje

takže věc se má tak,
když zapnu PC tak pc-speaker pouze pípne jednou dlouze a dvakrát krátce a dál se nic neděje. ani na monitoru nic nenaskočí.
Už jsem si vyhledal že tento signál pc-speakeru pro můj bios znamená že je problém s gr. kartou, už jsem tam vystřídal dvě další a problém je beze změny.
Po pár radách co jsem už našel jsem povytahoval postupně všechny věci z pc a postupně zkoušel co bude dělat, problém byl pořád stejný. i zdroj jsem zkoušel jiný a nic. takže teď momentálně to vypadá tak že tam mám jen MB, procesor a zdroj a problém furt přetrvává, pořád stejný zvukový signál.
Takže nevíte prosim Vás někdo co s tím může být?

Nesnazil si sa tam ked to este slo nahodou updatovat/flashovat BIOS?
Ak ano tak by mozno stacilo opravit BIOS (naflashovat externe alebo skusit ci nechce robit recovery - strcit tam bootcdrom alebo bootdisketu ci na nu nesaha apod).
Ak nie tak treba noovu dosku.

No teraz uz toho moc nevyskusas ked to nejde :-) Ked mas nahodou niekde este disketovu mechaniku mozes skusit pripojit a strcit enjaku disketu, ci na nu nesaha.
P.S. skontrolovat ci nema doska nejake skraty na kejs (skusat mimo kejs), a ak nie tak najlepsie bude asi kupit novu (alebo bazarovu ale funkcnu) dosku.

Nemuze to byt takova kravina jako treba prezvejkanel kablik,me jadnou blbl kompl protoze kabl od desky k hardu byl po deratizaci pc danej zpet a zrejme v tom ohnuti k desce se zvejk,myslel jsem,ze je v riti deska pak disk nakonec jsem vymenil kabl a hned vse jelo...