Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spy cam

Zdavim...potrebu nejaky sikovny program,ktery dokaze z webky nahravat video,ae aby byl schovanej a nebyl videt na liste..jenom nekde v pozadi...proste aby ten dotycnej co tu u notasu sedel,nevedel ze ho nekdo nahrava...nevite nekdo neco?díky moc

loading...

To bude trochu slozitejsi, protoze velmi mnoho ntb. ma LED indikator aktivity... :-D

PS: spravne by jsi mel ziskat souhlas sledovane osoby, jinak to hranici s legalitou - porusujes pravo osoby na nedotknutelnost a soukromi z pohledu Umluvy o ochrane lidskych prav a zakladnich svobod a Obcanskeho zakoniku.

Podle § 11 občanského zákoníku má fyzická osoba právo na ochranu své osobnosti, zejména života
a zdraví, občanské cti a lidské důstojnosti, jakož i soukromí, svého jména a projevů osobní povahy. Především má však zde význam ustanovení § 12 odst. 1 občanského zákoníku, podle kterého písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy týkající se fyzické osoby nebo jejích projevů osobní
povahy smějí být pořízeny nebo použity jen s jejím svolením. Občanský zákoník pak v dalších odstavcích § 12 uděluje zákonné licence pro některé případy, ve kterých takového svolení není třeba – jde jednak o použití písemností osobní povahy, podobizen, obrazových snímků nebo obrazových a zvukových záznamů k účelům úředním na základě zákona, dále pak se mohou podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy pořídit nebo použít bez svolení fyzické osoby přiměřeným způsobem též pro vědecké a umělecké účely a pro tiskové, flmové, rozhlasové a televizní zpravodajství (avšak ani takové použití nesmí být v rozporu s oprávněnými zájmy fyzické osoby).

LOL..nedelam to pro naky porno nebo naky uchylarny.Nevim jak te to napadlo..To tak mozna podle sebe soudis ostatni:-)Ale ne nechtel jsem te nak moc urazit :)..Chci se pouze necim ujistit...dik gd za trochu rady....

Ps:Tady me chlapci zrejme nepomuzete,spise odsuzujete teda sorry :(...

Pochybuju,ze ste nikdy neporusili zakon :D
Ať hodí kamenem, kdo je bez viny

Ked si chces nieco overovat tak sa to daneho cloveka opytaj, alebo na to kasli a chod do tej krcmy, ver tomu je to tak lepsie :) Odrbovat ta bude v zivote niekto furt, a na kazdom kroku, ptz to je zaklad ludskej natury a dnes je to asi ludovy sport :) Zaklad je nikomu neverit ani pol slova, a potom si nebudes musiet ani nic overovat :) Tak to robim ja :)
Nikto nic neodsudzuje ale take blbosti tu predpokladam nikto nerobi, navyse ako uz bolo spomenute bude blikat LEDka disku furt.
Myslim (neviem naisto) ze existuje sposob ako skryvat programy z listy, skus googlit (Windows hide program)