Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nokia PC suite

Zdravim, mam dotaz, nevit jak aktualizovat software telefonu Nokia? Kdysi jsem to delal pres nokia PC suite, ale ted uz to nejde, jen to ukaze ze v telefonu je aktualni verze software, ale nikde neni kolonka preinstalovat... Ze by to uz nokia uz neumoznovala? Diky

A není to tím, že musíš použít místo PC Suite NSU (Nokia Software Updater)?

Stahuj tady:
http://www.nokia.cz/ziskat-podporu-a-software/soft ware/aktualizace-software-telefonu

A nejdřív si ověř, zda má tvůj telefon český PC. Mohlo by tě potom čekat nepříjemné překvapení v podobě cizího jazyka. Pokud nemá české PC (zjistíš pod baterkou), použij podle mnoha internetových návodů NSS (=Nemesis Service Suite) a přepiš ho na český.