Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP-nefunguje Login.

Ahoj lidi. Mám Window XP Home SP2. Mám problém. Přihlásil jsem se do svého účtu, ale hned po přihlášení se mi začal ukládat nastavení a hned se to automaticky odhlásilo. Jednou se mi povedlo přihlásit, aniž by se mi to odhlásilo, ale zůstal tam jen kursor a pozadí plochy.

když najedeš do nouzového režimu s příkazovým řádkem, zůstane to v něm?
pak by se dal použít výpis obsahu klíče Run, případně Runonce:

cd \
reg /?
reg export HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run run.txt
type run.txt

(na velikosti písmen nezáleží)
pokud by se v registrech v klíči "run" našla podivnost, lze jednu nebo více proměnných smazat, viz nápověda:

reg delete /?

nezůstane, před Loginem mi to hodilo chybu Windows-Poškozený soubor
Soubor nebo adresář \System Volume Information\_restore{0b382795-aa7d-42a5-82ae-04481 1aa10a1}\rp152\change.log je poškozen a je nečitelný. Spusťte pomůcku Chkdsk.
Když dám OK, tak mě to stejně nepustí. Nerad bych přeinstalovával Windows. Ale mál Linux, jestli by to pomohlo třeba k přístupu do kořenů Windows.

chkdsk se dá pustit z konzoly zotavení z instalačního cd (u xp).

podle tvé hlášky mi to připadá, že jsi zkoušel poslední funkční konfiguraci. jinak nevím proč by nouzový režim s příkazovým řádkem (3.volba - stav nouze s dosem) lezl do \System Volume Information.

ale je možné, že příčinou odhlašování není nějaký záznam v autoruns v registrech, ale poškozené systémové soubory po kterých windows spadne. v tom případě by kontrola disku mohla pomoct.

Ak by si bol uplatnil všetko, čo Ti tu radili na začiatku,
vedel by si, na čom si.

A aspoň ten Repair (z CD) si vyskúšal?

Ale zrejme - ako už uvádza Mr.brtník,
si v pokročilom štádiu,
keďže si to vyhľadávalo nejakú staršiu konfiguráciu.)

(Skontroluj boot.ini)