Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte se prázdné CD

Ahoj mám problém s cd mechanikou kdiž tam vložím cd s hudbou nebo filmem tak se normálně načte ale když tam vložím prázdné cd tak sa to nenačte vůbec chvili to bliká a potom nic prosím poradte co stím :(.

Změna předmětu, původně: lukas
Změna přezdívky, původně: cd-rom (host)

Tady nejsi v klubu jasnovidců. Když ti něco nejde, musíš popsat co přesně. Jaký máš operační systém? V jakém programu vypaluješ? Na jaké médium? Jakou máš vypalovačku (a jestli to je vůbec vypalovačka)? Už to někdy vypalovat šlo?

1. je tá optika vôbec RW
2. ak je, je CD alebo aj DVD RW
3. ak je DVD RW - niekedy sa stáva, že prestane fungovať vypaľovanie na CD (ale DVD ide páliť)

a. tak skús tam dať DVD, a páliť
b. skús tam dať iné čisté CD

(Za predpokladu, že vieš obsluhovať vypaľovací program.)