Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte se prázdné CD

Ahoj mám problém s cd mechanikou kdiž tam vložím cd s hudbou nebo filmem tak se normálně načte ale když tam vložím prázdné cd tak sa to nenačte vůbec chvili to bliká a potom nic prosím poradte co stím :(.

Změna předmětu, původně: lukas
Změna přezdívky, původně: cd-rom (host)

1. je tá optika vôbec RW
2. ak je, je CD alebo aj DVD RW
3. ak je DVD RW - niekedy sa stáva, že prestane fungovať vypaľovanie na CD (ale DVD ide páliť)

a. tak skús tam dať DVD, a páliť
b. skús tam dať iné čisté CD

(Za predpokladu, že vieš obsluhovať vypaľovací program.)