Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pro zrychleni PC

Dobrý den. Chtěl bych vás požádat jestli nemáte někdo nějáké zkušnosti nebo znáte nějáký program pro zrychlení pc.

PARAMETRY:
222 MB RAM
64 MB Grafická karta
Intel(R) Celeron(R) M processor 1300MHz 1.30GHz
__________________________________________________ ____
- Vyčistil jsem registry
- Nastavoval jsem prefetcher
- Defragmentoval disk
- Vyčistil disk
- Optimalizoval pomocí programu BootVis
__________________________________________________ ____
V současné době mi běží tyto procesy.

1fprocesyhj

... pozor na to ze sericepack zabere dodatocne dalsi nejaky ca 1GB na disku, takze ak tam je moc maly disk tak potom mozes po instalacii servicepacku (a naslednom restarte) z C:\Windows zmazat zlozku $NtServicePackUninstall$ tym usetris nejakych 400MB apod. SP potom nepojde odinstalovat (co je fuk ten nejde odinstalovat tak ci tak ptz po SP nasleduje 100 zaplat)

A skus mozno aj klasicky vzhlad (pravy klik na plochu - vlastnosti - motiv Windows Classic) ci to nepojde lepsie. Preco - podla mna zaoblene okna mozu zbytocne zatazovat. A podla mna to aj vypada nahovno jak pre male deti. Klasicky vzhlad s ciernym pozadim je klasika, nerozptyluje, a vypada to ako stroj (co sa k PC hodi :) a nie ako omalovanky pre deti.

P.S. este si v ovl.panley - system niekde skryte najdi "jemne scrollovanie" a to urcite vypni ptz to je kravina na n-tu. Mozno to uz mas vypnute neviem.
P.S.2. a ovladace chipsetu a grafiky a vsetky nainstalit, z webu vyrobcu notebooku, to je tiez zaklad aby to vobec rychlo ist mohlo. Ak nahodou este nemas nainstalene..

Pri starších NB
(pomalé HDD, bez bufferu, malá RAM, CPU nič moc, atď.) - jednoznačne dať Klasiku,
a aj vo folder option/možnosti zložky,
dať klasické zobrazovanie adresárov (podoba ako vo Win 2000).

A v Tento počítač - Vlastnosti, v záložke Upresniť - Výkon:
dať Vlastné,
kde ponechať iba: Použiť tiene popiskov na ploche.

.

A hlavne zistiť:
1. aký má doska limit na RAM
2. koľko má RAM slotov
3. aký typ

A až potom kdesi - inzerát a pod., hľadať maximálny modul.