Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou GPS do auta?

Zdravím, vím že to do PC moc nepatří, ale zkusím se zeptat. Koukám se po nějaké GPS navigaci do auta, moc se v tom neorientuji a tak se raději zeptám tady. GPS navigaci bych chtěl používat jen v autě a to jen občas na výlety, ale počítám že by se mohla hodit i za rok až pojedeme k moři. Taky bych uvítal kdyby uměla přehrát nějaké video soubory pro malou, až se v zácpě bude nudit. Kvůli občasnému použití do toho nechci dát majlant, představuju si cenu někde mezi 3000-4000. Díky za rady.

Já osobně preferuji WM + IGO8. Na jakém zařízení již je provozováno je vcelku jedno. Výborné zkušenosti mám s Evolve MultiTraxx který má vše co lze dnes od navigace čekat a hlavně se dodává s kompletním mapovým podkladem ČR+44států evropy a nová byla do 4000.