Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Reštartuje sa mi pc stale dookola

Dobrý den, mám taký problém, že vždy keď zapnem pc, mi to nabehne až k uvítacej obrazovke, potom sa to sekne, ukáže to nejaku modru obrazovku kde je niečo ako že systém padol kvôli prevencii zničenia počítača. Ak dám potom z inštalačky windowsu opravu tak pc funguje cca 2 mesiace a zase sa začne reštartovať.

Ja mám tiež podobný problém z modrou obrazovkou zapnem hru a po 10 sekundách mi nabehne SuBsystem neočekavane skončil ze závažnou chybou 0x0000009876545 ( 0x000000456489) Neviete mi povedať ako je to možno Pc mi išiel dobre potom som preinštaloval Win a potom mi začala nabehovať takáto blbosť