Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teploty cpu

Dobrý den když jsem testovala cpu programem orthos core temp mi ukazoval teplotu přes 60 stupnu a easy tune pro mi ukazaval teplotu 41 stupnu..... čemu mám tedy věřit????

dyt jsem tam psal že Core Temp mi ukazoval 60 stupnu...ke konci už 70 stupnu....
má desku od gigabyte takže mám nainstalovaný Easy tune a tam mi to ukazuje 45 stupnu
koukal jsem aji do speed fanu a tam mě to ukazovalo 52 stupnu

je to procesor core 2 Q8200

zatěžuji Orthosem, a měřím pomocí core temp a ten ukazuje nesmysli tedka jsem stáhnu real temp a ten ukazuje o 10 stupnu nižší hodnoty....a ještě se chci zeptat nevíš jak regulovat otáčky cpu chladiče pomocí nějakého programu????