Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC naprosto v ******

Zdravím,

Píšu jsem, na (dle mě) nejlepší poradnu kde mi vždy poradili a doufám že poradí znova. Můj pc je naprosto v ****.

První věc-když se přihlásím do jakéhokoliv účtu, tak bedna vždycky zavrčí po 5 sekundách. A furt, dokud nezmáčknu správce úloh a z procesorů vymizí nějaký neznámý (nevím jaký, nestihnu to pozřít) procesor a je po vrčení. Můžu to takhle dělat pokaždé, ale nechci, je to otravné a akorát mě to na****.

Druhá věc-Opět se přihlásím do jakéhokoliv účtu, a nefunguje na něm zvuk. Když si kliknu vpravo dole v liště na hlasitost, tak je čárka úplně dole-ztlumená, ok vyjedu ji nahoru a ona mi před očima sjede dolů a furt. Takhle mi nefachčí zvuk. Zkusil jsem přeinstalovat zvukovku-nic.

Třetí věc-PC mi přijde nějak pomalejší než dříve, hlavně při zapínání a vypínání. Zkusil jsem různě podle návodů poupravovat registry-bez výsledku. Na start jsem zkusil BootVis – žádné rychlejší poznání. A taky internet, volal jsem poskytovatelům, ti to mají v pohodě, opět jsem dle návodů zkusil zrychlovače a úpravu registrů – nic. CCleaner hlásí čisté registry, antivir nenašel žádný šmejdy, defragmentace nepomohla.

Nerad bych chtěl přeformátovat systém, v pouze v nejhorším případě. Mám Windows XP.

Děkuji za veškeré rady, návody a pomoci.

Najprv skus zmazat to co ti nasiel hijackthis, a preistotu znova v nudzovom rezime prescanovat cez superantispyware, dobre by bolo aj rucne zanalyzovat log z hijackthis, a ak bude predpoklad ze tam uz viry nie su, tak skusit nanovo preinstalovat najprv ovladace chipsetu, potom ovladace zvukovky. Aktualne verzie zo stranok vyrobcu zakl.dosky.
Skontrolovat v ovl.panely - zvuky ze co je tam navolene jake prednastavene zariadenie.