Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook

Ahojte,
tak kamarád si chce koupit notebook.
Notebook bude mít určení na hry - ano vím...
Měly by tam jet novější hry, ale určení bude na COD4, a jiné CODY, GRID, Blur a takové novější i starší.
Snad něco vyberete, cenový limit je 22 - 26 tisíc. Bude něco možné?

Asus ROG G73J "když na hra tak na hry"

+ neuvěřitelně dobrý poměr cena/výkon
+ výkonný CPU, 8 GB RAM, 2× 7200 ot./min HDD, Full HD LCD...
+ nejvýkonnější mobilní grafická karta
+ výborně řešené chlazení-
+ originální design, praktické provede

-velký, těžký, žravý

Orientační cena včetně DPH: 30 000 Kč