Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak zjistím svůj WEP klíč?

Prosím o radu. Máme doma wifi router LINKSYS a teď nový mobil Nokia, který umožňuje připojení přes Wlan a vyžaduje WEP klíč. jak ho zjistím? je někde uložen v počítači nebo tak nějak? Wifi nám instaloval správce, se kterým se nemohu spojit pro pomoc a moc tomu nerozumím. Ale nějak to jít musí se přihlásit k vlastnímu netu, ne. Děkuji

je uložen v počítači, pokud se počítač připojuje

otevři ovládací panely - centrum síťových připojení a sdílení - bezdrátové připojení k síti - vlastnosti bezdrátového připojení - zabezpečení - klíč zabezpečení sítě

je uložen v počítači, pokud se počítač připojuje

otevři ovládací panely - centrum síťových připojení a sdílení - bezdrátové připojení k síti - vlastnosti bezdrátového připojení - zabezpečení - klíč zabezpečení sítě