Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pocitac nerozpozna monitor

Zdravim vas,
vyskytol sa mi taky problem.Mam 22" LCD LG monitor a stolovy pocitac.Monitor som pripojil k notebooku a bezproblemov isiel.Akonahle som vsak monitor pripojil naspat na pocitac,tak sa mi pri spusteni vyberu uzivatelskeho konta Windowsu,monitor vypne a neda sa s nim nic robit.Pocitac pracuje dalej ale monitor je hluchy,ako keby ho pocitac vobec nepoznal....prosim o radu dakujem.

ked pri starte zvolim VGA rozlisenie tak sa normalne do windowsu dostanem,mozem robit vsetky operacie,len je to v rozliseni VGA,nainstalovane mam ovladace na monitor,akonahle chcem zmenit rozlisenie displeya alebo jeho frekvenciu monitor sa automaticky vypne...