Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir - odkaz s virem v ICQ

Dobrý den. Mám takový problém. Jeden známý posílá odkaz na stránku, ale je to vir. Poslal to mě i mým známým. Je to možné někam nahlásit, aby takhle nezaviroval počítač všem, kdo ten jeho odkaz otevře? Díky moc.
Změna předmětu, původně: Vir (LaKr) (Kráťa)

Da sa s tym robit to, ze mu napises nech si odviruje PC. A ked si na to klikol tak rozosielas ten vir cez ICQ uz aj ty vsetkym svojim znamym a oni teraz nadavaju na teba uplne stejne ako ty nadavas na neho :)
Druha vec ktora sa s tym da robit ze si ho das do ignore listu.
Tretia vec sa da robit ze nebudes pouzivat mnozic virov s nazvom ICQ vobec.

Jenom retardi a vymleté mozky používají něco tak děravého a nebezpečného jako je ICQ. Takže to jste všichni vy, kdybyste četli licenční smlouvu, v životě byste ICQ píč*vinu nepoužívali! Existuje celá hromada IM které jsou nezávislé a nijak neovlivněné jako to vaše "dokonalé" ICQ!

hele takovýhle odkaz na ICQ sem dostal bylo to neco hpp://facebook.con/neco neco a psala mi to kamoška hele podívej se na tuto fotku....pokud se ten tvuj kamarad nachytal tímto virem tak je v haji a odesíla mu to samo i stím textem.... a pokud ses nachytal aji ty! tak to odesílaš taky co myslím že 10 minut ja hodil reinstal OS a v poho akorat mi nejede ted zvuk...