Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po updatu Mozilly na verzi 3.6.6. nefunguje žádný prohlížeč

Zdravím všechny na tomto fóru, vyskytl se mi jeden nepříjemný problém a to: Po UPDATU(automatickém) mozilly na verzi 3.6.6 mi nejde spustit ani jeden z internetových prohlížečů, u internetu explorer mi naskočí okno, avšak nic víc, když kliknu na mozillu, ta se mi nespustí už vůbec, koukal jsem se již do správce úloh, a ani jeden z prohlížečů tam zapnutý není, a asi to důležitější, internet mi jinak jde v pohodě, icq, skype... Nevím co s tím. Jinak svůj počítač mám již 2 roky, jsou na nich Visty 64bit a žádným virovým infekcím by podléhat neměl(byl pročištěn před týdnem). Děkuji předem za všechny rady :-)

pročištěn před týdnem, znamená, že jsem nechal scan celého počítače (nalezli se jenom 2 viry a to tuším trojské koně, nejsem ten typ, co leze na stránky které nemá, stahuje to co není original atd. Takže ve virech by problém být neměl :)

Tak jsem zkusil vše co jste tu napsali, a žádný výsledek :-(.. Už na to asi kašlu, jenom nevíte kde sehnat instalační CD Vist(Home Premium SP2), jak víte, tak asi jako každý majitel přednainstalovaných WVist jsem nedostal instalační CD, licenční číslo ale mám, to je v pořádku, jen to CD nevím, kde splašit, a brouzdat po torrentech atd. se mi nelíbí

Uz si skusal ten superantispyware v nudzaku?
Skusil si napr vytvorit novy uzivatelsky ucet a skusit spustit IE v nom?
P.S. skusit spustit IE, a v nastavenich skusit nastavit vsetko na prednastavene hodnoty je tam na to niekde tlacitko. V sekcii pripojenia sa uistit ze neni nastavene ziadne proxy.
P.S.2. skusil si vo Windows napr. bod obnovenia na datum ked to este slo? Start-programy-prislusenstvo-tam niekde - nastroj obnovenia.

Notebooky maju zvycajne funkciu recovery, vid navod. Zvycajne nepotrebujes ziadne CD na obnovu Windows.

Ahoj, předem děkuji za tvé dosavadní rady. tvoje rada tady s tím novým uživatelským účtem se vyplatila, děkuji moc, už vše funguje, jen bych se rád zeptal, jak překopíruju soubory z prvního účtu na ten druhý?:)

Jake subory?
Prekopirovat si to mozes cez nejaku zlozku ktoru vytvoris priamo v C:\ to zvycajne Win vytvori s pravami pre vsetkych. Alebo v novom ucte pravy klik na zlozku - zabezpecenie a preberes si vlastnictvo zlozky. Treba mat vypnute zjednodusene zdielanie.

P.S. skus este ten bod obnovenia, ak pomoze pouzivaj povodny ucet nech nemas zbytocne problemy s pravami k zlozkam.