Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire3634-problém při instalaci XP

Dobry den,problem je v tom, ze kopirovani souboru vzdy zkonci vzdy na 7% a vpravo dole je vzdy soubor "driver.cab".Nabizi to moznost preskocit nebo opakovat.Pry soubor neni bitovou kopii systemu nebo tak neco.Instalaci jsem zkousel z ruznych CD a DVD a vzdy to same.Diky za rady.I instalace W7 vyhorela.
PS: je to winXP se sata drivery a SP3

No spojil jsem obe partyzny a pri instalaci jsem dal format ntfs pomalu,tak uvidim.Na ten soubor driver.cab jsem toho hafo vyguglil,ale englis moc neumim,no nekdo radi mem test nekdo HDD test.Divny ze mi ani Reatogo XPE neslo spustit,to preci jede i bez HDD ne?

Prosim jeste o jedno vysvetleni.Dal jsem memtest86+ a v kolonce pass je hodnota nula,,a v kolonce errors je hodnota staticicova,,takze asi pamet jestli to dobre chapu ten soft zkousim poprve dekuji za vyjadreni.