Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvě TV na jedné anténě

Čau mám problém. Mám na jedné anténě připojené dvě Tv s integrovaným DVB tunerem. Na první TV Sencor mi jdou všechny programy v pohodě, ale na druhé mi hrozně blbne, nebo nejde vůbec, Nova, Nova Cinema, Prima Cool, Prima a napíše mi to, že je žádný nebo špatný signál. Co s tím? Myslel jsem, že to může být signálem, ale když to na té první jde normálně? Díky.

Přívody k oběma televizorům jsou ze stejného kabelu? Jsou zhruba stejně dlouhé? Nemá kabel k problematickému televizoru náhodou na některém svém místě mechanické poškození? Neobtáčí se kolem něčeho, co by mohlo způsobovat rušení?

Ono každé přerušení či spoj navíc dělá problém.Koukni na stav kabelu vedoucímu k nefunčnímu tuneru.Doma máme dva různý výrobce,já MASCOM a ve vedlejším pokoji TESLA a dělalo to než jsme přemístili anténu tak MASCOM šel a TESLA nikoli.