Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po zapnutí pc se nenačitá win7 = černý obraz

Zdravím dnes ráno jsem vstanul s tím že zapnu pc v pořádku se mi zobrazil obázek zakladní desky pres který můzu do biosu po něm nějakej rychlej text a to je všechno v dalších krocích už je jenom čistě černý obraz a nic se neděje pc pouze hučí a reaguje na restartovaní zapomocí tlačítka a také na vypnutí tot vše.

Může to být ledacos, já ti ale ze srdce přeji, aby to byla jenom povysunutá nějak deska. Napřed tedy zkus všechno, co je v konektoru (slotu) vytáhnout, trochu otřít kontakty (hadérkou suchou, či namočenou v lihu, nebo izopropylu) a znovu řádně usadit.
Pokud to nepomůže, zkus jinou grafiku a zdroj (máš-li možnost).

Před chvili jsem si říkal že zkusím jeste najet do nouzového rezimu po načteni biosu jsem mačkal f6 v domění že najedu do nouzového rezimu uvedomil jsem si však že to je f8 ovšem nestalo se vůbec ni nýbrž na mě vyskočila tabulka s vybráním bootovací jednotky zvolil jsem mechaniku , po této tabulce na mě vyskočilo obyčejné načítaní windows 7 a byl jsem na ploše. Ihned jsem zkusil restart ovšem problém přetrvává bez toho aniž bych cokoliv zmáčknul neuzakže se mi načítání systeu a pc zobrazuje furt černou obrazovku..

Další zjištění , po najeti do biosu jsem si říkal že zkusím kouknout na to bootovaní když to posledně zobrazilo tabulku po které vše žlo a hle jako první byla disketovka i když jsem zvolil předtím mechaniku , tudíž jsem přepl na mechaniku nechal uložit bios a exit. A hle windows bez problému poté najel. Po vypnutí pc a následném zapnutí bez toho abych navštivil bios pc normálně opět najel bez problému do systému. Oč šlo ?

Připomínám že co se týče biosu tak jsem v posledním půl roce zaznamenal že po vypnutí elektrické proudy i když je pc vypnutý se stava že mi po zapnutí napiš že bios byl resetovan a budto at pokracuji nebo ho navstivim s tím že povětšinou musím opět nataktovat procesor.