Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vykon 5870 2GB VAPOR-X ?

Ahoj vsem , dnes jsem si zakoupil novou grafiku od Sapphire ATI HD 5870 2GB VAPOR-X (verzi Toxic bohuzel uz nikde nemely) A odinstaloval jsem ovladace, vyjmul starou 4850ku a dal si novou - zapl jsem pc, nainstaloval nove drivery a zapnu COD4 dam si 1280x1024 a vse na max a mam max 170 FPS????? WTF?! 250 fps jsem mel na rozliseni 1024*768 na 512!!!!!mb 4850ce - v cem je chyba???? V nedostatecnem taktu procesoru? Nebo to chce reinstal celeho windowsu kdyz jsem dal takovou dulezitou novou cast PC????

zelezo mam zde -

cryptloc
Změna předmětu, původně: Vykon 5870 2GB VAPOR-X ???? (rh)

jeste mam jednu otazecku - po novem reinstalu winu mam nacitani windowsu + spousteni napr. media playeru strasne pomale. Proste driv jsem mel 7cky nacetle behem chvilicky, ted se to strasne tahne. Predtim jsem nikdy problem s 4850kou nemel, vse bezelo jak melo. Muze byt na vine zdroj, nebo procesor? HDD, RAM apod - vse v normalu jako vzdy. Vse se stalo az po instalaci me nove 5870ky

Jeste jedna vec - kdyz nic nedelam tak mi procesor mistne vyskakuje az na 30% vykonnost... Netusim proc

Tak tam snad máš něco jako Správce úloh/ procesy a vidíš co ti "vyskakuje".(který proces)
Povypínej všechny kraviny spouštěné Po startu a bude ti to nabíhat normálně.
Zdroj máš jaký, čí?
A mimochodem ten test jsi 3DMark 06 udělal? S jakým výsledkem – body?

to co jsem mel vzdy na pozadi mam porad na pozadi - jak rikam nikdy jsem problem s tim nemel, az po instalaci nove grafiky... Zdroj mam Fotron II BlueStorm 500W

v 3d marku vantage jsem mel pouhych 16 000 bodu na grafice - pritom by mela dosahovat 18 000 bodu dle ostatnich testu... Zkusim to projet jeste jednou, ale nemyslim si ze nejaka zmena bude patrna

panove mam jeste jedne problem s obrazem - monitor mam plne funkcni ASUS VW222S doted fungoval skvele - bohuzel mi ted sem tam zacinaji pres monitor behat jakkdyby linky - takove sumeni - ne furt ono to prestava kdyz neco zacnu delat jineho na obrazovce... Dela to i u her. Nevite cim to muze byt?