Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se sám vypíná při hrání her

Dobrý večer,
Potřebuju poradit:)
Dřive se to nestávalo ,ale poslední dobou.Když nainstaluju pc hru tak vše v pohodě nainstaluji spustím.Začnu hrát a cca 10min. hra běží zničeho nic blik černá obrazovka a rázem se pc vypne! :( Vážnš nevim co dál...zkoušel jsem přeinstalovat win a stále nic :( Díky za rady

pastu ani nepotrebujes, potrebujes aby chladic dobre sedel na CPU.
90° tam nemoze byt ani keby tam ziadna pasta nebola. Ten chladic proste nechladi. vetrak sa toci?
Alebo mas v BIOSe nastavene nejake pretaktovanie CPU (moc vysoke napatie CPU apod) alebo mas moc spomaleny vetrak.

A ohladom zdroja bolo pisane ze mas (mozes) vyskusat iny a nie ze urcite je to zdrojom. Nikto tu neni jasnovidec a nikto nevie ci ten problem je sposobeny zdrojom.