Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zápach spaleniny v PC

Dobrý den, po chvily zapnuti PC, je cejtit po cely mistnosti spalenina. Nevite cim by to mohlo být? Kdyz se dotknu zdroje tak na nem neudržim ruku jak je horkej- Corsair VX550W. Grafika HD 4770 ma jen 46 stupnu. Vetráky mám pritah, odtah, a procesor. PC je starej 3 roky. diky

Kdyz se dotknu zdroje tak na nem neudržim ruku jak je horkej- Corsair VX550W

Pokud je zdroj horkej že na něm neudržíš ruku nejede mu větřák. Možná teď zrovna jede ale kontroluj to.