Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Co čtete?

Nedá mi to a taky vytvořím výzkumný thread:

Čtete knihy? Jaké a od jakého autora nejraději?

Já nejraději fantasy, momentálně Žambocha, Pratchetta, výbornej je R.A. Knaak...
a taky sci-fi - A.C.Clark, I.Asimov, Kulhánek...

A taky anketka, týká se jen knih, časopisy a noviny nezapočítává.

To si vůbec nedělám srandu, ještě před 3 týdny jsem narazil
jako obvykle na 3 internetové krámy, kde ho měli "skladem".
Všude jsem se registroval a po objednání : jó hošo, nemáme.
A takhle už to je 1.5 roku, od doby podobného dredu na Živě.
Mrknu se na udanou adresu.

Ejhle, tam zaregistrovaný ještě nejsem. Doma se tam zaregistruju,
páč tady si stejně nevyzvednu heslo.

No to je fakt. Dnesni knizni kultura se riti do certovy ri*i. Ja se na pulty ani nedivam, pouze sdelim knihkupci, co ma objednat a jdu pryc. Ja ti nevim, ale lidi asi ztraceji prehled (nebo ho ani mit nechteji) - osobne jsem precetl kdeco (vcetne klasik /Tresostep (Shakespeare :-D ), Seneca, Goethe, Dante, Homer.../ i bestselleru a "poklesle literatury"), ale nesmim o tom mluvit, neb bych byl za "blba, co cte knizky". Docela mi to vadi...