Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem download z YOUTUBE

Ahoj, je tomu asi tak 14 dní co mi přestalo chodit stahování videí z youtube. Používám Youtube Downloader a ať už si zvolím jakýkoliv video, tak mi to hodí DOWNLOAD ERROR. Zkoušel jsem i jiný programy FLV Direct nebo VDownloader nebo Firefox Downloader a pokaždé to hlásí chybu. Zkoušel jsem taky vypnout antivirák (Avast) a FireWall, ale nic nepomohlo. Čím to může být? Díky

loading...

je tomu asi tak 14 dní co mi přestalo chodit stahování videí z youtube

Zdravím,
je sice pěkné, že jsi napsal, kdy to přestalo fungovat, ale co z toho mám já (nebo ostatní) zjistit? Lepší by bylo napsat, co jsi v té době dělal s PC (např: instaloval nový software, atd.), že to přestalo fungovat.
Jinak ze všeho nejdřív doporučuji zkontrolovat PC programem SAS v nouzovém režimu.
Zde je návod: http://pc.poradna.net/a/view/380552-prohlednuti-po citace-na-skodnou-v-programu-superantispyware