Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Offline NT Password & Registry Editor

dobry den,
sestra ma na notebooku windows vista, zmenila si heslo a zapomnela ho...
na netu jsem nasel navod jak pomoci "Offline NT Password & Registry Editor" zmenit heslo..

http://www.xmaestro.com/view.php?nazevclanku=navod -jak-vymazat-nebo-zmenit-heslo-do-windows&cislocla nku=2007080038

jenze v prvnim kroku zvoleni oddilu se mi automaticky nic nenacte a rucne nevim jak to zadat..
pak jsem nasel jeste jeden navod v anglictine:

http://www.toshhatch.com/freeware/ForgotPassword.p df

ale moje anglictina neni tak dobra, takze me to nepomohlo..

tak vas prosim, co s tim nebo jestli to jde i jinak, dekuju moc ;)

srozumitelnější ovládání než tvůj soft má:

Active Password Changer 3.0.420
To Reset User Password on windows NT/2000/XP/2003/Vista (FAT/NTFS)

googluj

jestli má jen home verzi visty, ať se v nouzovém režimu přihlásí jako administrator (bez hesla), a opraví heslo svého uživatele.