Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé starty PC

Mám ntb HP nc 6320 a třeba čtvrt hodiny po zapnutí trvá, než přestane chroupat a začne fungovat. Používám ho jen na internet, ale je to hrůza jak mu to trvá. Neporadil by někdo něco? Mám tam Avast a nokia PC suit, jinak snad žádnej jinej softík, pár filmů a pár mp3, ale jen opravdu málo...

jo. taky zobrazí běžící procesy v paměti jako správce úloh - s tím že uvede odkud se spouští + krátký popis.

jednoduchý výpis těchto věcí ti dá třeba log z hijackthis, můžeš si ho taky pročíst.

chyby nejen ovladačů po startu ti může ukázat prohlížeč událostí - C:\WINDOWS\system32\eventvwr.msc

zobrazení dma režimů je třeba ve ve vlastnostech ata řadičů ve správci zařízení, nebo pokud máš nero, ukáže to nero info tool, tuším záložka konfigurace.

ale pokud se chceš zabývat čistěním registrů, je to všechno zbytečné, nejspíš ten systém doničíš ještě víc.

Tak i antispyware je hotov, aktualizace windows stažena a dal jsme je zakázat a ještě zkusím poladit ten avast, defragmentace udělána....Jinak při sledování výkonu, když to se to rozbíhá, je využití CPU tak do 20% a to už je extrém, pohybuje se to kolem 7-8% většinou, jestli to nestíhá ramka, nebo co...fakt nevím.....

Pridaj RAM aspon 512 nech mas aspon 1GB, a ja osobne by som urobil recovery Win na vyrobny (factory) stav (maju to vsetky HP snad, na klavese F10 alebo F11 pri zapnuti PC, vid navod), samozrejme predtym si zalohuj svoje data.

Po tom recovery by som otvoril ovl.panely - pridat/ubrat programy a odinstaloval by som vsetko nepotrebne (pripadne demoverzie office, antiviry, dalsi zbytocny balast od HP ktory zbytocne furt cosi kontroluje ze ci nenastal problem a potom otravuje ze ci chces riesit problem a potobne blbosti). Cim viac toho odinstalujes tym to pojde rychlejsie.