Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí myši

Zdravím potřebuji radu jelikož se mi již několikrát stalo,že mi najednou při práci zamrzne myš a pomůže jedině restart.Teď se mi stalo při pravým tl.chci vložit odkaz a zustane vyset bílá šipečka a nic nepomáhá.Zkusil jsem myš vytáhnout z Usb a po znovu zapojení se už ani nerozsvítí,to samé klávesnice a řekl bych že ani hodiny na pc se nehýbou.Jakoby celý komp ztuhl.

Je přetaktováno? To je typické pro tuhnutí - netuhne myš, ale PC. Je-li kablová není něco s drátky? Třeba nevodivý vodič. Je-li obdařená dálkou a má v sobě napájení - dodává toto ještě energii? Atd...