Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zajímavé chování ie8

Ahoj,k netbooku s XP/sp3/32bit jsem přiinstaloval prohlížeč Gchrome a po nějakém čase jej dal jako výchozí,jelikož mi dobře vyhovuje.Na něco přesto používám ten ie.Když jsem posledně ten ie spustil,rozjel se bez doplňků.Když ten ie nastavím jako výchozí,nastartuje s doplňky a když výchozí není,nastartuje bez nich.A teď jsem si všiml,že podobně se mi chová i na desktopu,kde je společně s firefoxem.Patrně je to tedy normální vlastnost,ale nějak si nevybavuji,že by k tomuto docházelo již dříve.Situaci mohu jistě pořešit tak,že na to málo,co ten ie využiji jej dám jako výchozí a jinak bude výchozí ten druhý.Nebo to jde elegantněji?Děkuji.

Normální vlastnost to není.

Zkus spustit IE, dát ho jako výchozí, nastavit doplňky. vypnout/ zapnout IE a zkontrrolovat, že je to OK. Poté vypnout IE, zapnout jiný browser, nastavit výchozí na co potřebuješ a ukončit. Spustit IE.
----
Uvedení IE do továrního stavu: nastavení/upřesnit/obnovit
----
Jaké doplňky se nespustí? Všechny? Jsou v IE zakázány, nebo jen nenačteny?
---
sNení IE spuštěn v bezpečném režimu bez doplňků? Process Explorer (ze sysinternals)- spustit, najít proces iexplore.exe, prokliknout a v command line ověřit, že tam není parametr iexplore.exe -extoff

To je pozoruhodné.Doplňky jsou všechny povoleny,jenže prohlížeč s nimi nastartuje,jen když je výchozí.Když výchozí není tak v menu start se u ikony IE v závorce napíše (Žádné doplňky).Po spuštění se ukáže hláška,že IE je aktuálně spuštěna bez doplňků.Když ale spustím ten IE z lišty a nikoli ze startmenu,najede normálně i když výchozí není.Zlamovatěl jsem z toho ještě víc než obvykle.