Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak nainstalovat zvukovou kartu?

ahoj, moj pc bol konecne preinstalovany mojim znamim ktory prisiel z daleka no po odchode mi volal ze zabudol nainstalovat zvukovu kartu ze to si uz musim spravit sam a preto by som rad vedel ako nato. poradte mi prosim kde sa da zistit aky typ karty mam a co robit aby sa spustil zvuk dakujem
Změna předmětu, původně: zvukova karta (mif)

trial everest zase smaž.
použiješ nějaký normální diagnostický program: siw, cpu-z, sysspec, speccy, hwinfo, ...
nebo si stopneš první obrazovku po zapnutí.
nebo otevřeš bednu a přečteš si největší nápis na základní desce.
nebo najdeš krabici/manuál od desky.
nebo si z nějakého "ultimate boot cd" spustíš program nssi.