Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi anténa pro připojení na vzdálenost 1km

Zdravím,chtěl jsem se zeptat , jestli bych se mohl napojit ke kamarádovy na wifi . Bydlí odemě cca 1 km viz.(wifi.jpg) Kdybych jsi koupil nějakou tu anténu na příjem wifi . Moc se v tom nevyznám tak bych potřeboval pomoct od nějakeho zkušenějšího :) jestli ano můžete mi zde dát nějakou tu antenu na Internetu děkuju předem

Změna předmětu, původně: Wifi Anténa (host)

Zkusil bych to ještě jinak než vzduchem - www.alfacomp.cz ta funkce se jmenuje QoS. Na tvém stávajícím routeru není. Můžeš koupit s wifi (pokud potřebuješ).QoS - to je to na co se zaměř při výběru, mám to na routeru zapnuté, ani o tom nevím.

[http://pc.poradna.net/file/view/3828-snimek-obrazo vky-jpg]

DIR-100 podporuje funkci Quality of Service (QoS), která upřednostňuje provoz citlivý na zpoždění, jako jsou internetová telefonie, multimediální přenosy nebo on-line hraní her. To umožňuje zajistit uživatelům plynulý přenos dat bez problémů způsobených vlivem zatížení sítě.

Svítá ti naděje ;-).

Kdyz se to tady uz resi nechci zbytecne zakladat nove vlakno, potreboval bych poradit nakou lepsi wifi antenu budu to pripojovat do WL-5460APv2, potrebuju to na dosah 150m, druha antena je za plastovym oknem a staci jak je spatne pocasi nebo vecer se zatrou zaluzie a koncim. Rychlost netu je 8mb/s. Diky

Krom toho, že mi tenhle způsob řešení přide dost uhozený by mě zajímala jedna věc. Když tě omezuje sestra stahováním filmů ve hraní her a nestačí vám ani 16MBit/s (předpokládám download, což mimochodem taky nemá kde kdo), tak ten tvůj kamarád je tak hodný, že nic nestahuje ani nehraje a nebude tě nakonec omezovat stejně jako sestra?
Jen jestli to nebude z bláta do louže...