Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace tiskárny

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,nejde mi nainstalovat tiskárna SAMSUNG ML-1750.Nemám ani instalač.CD,ani uživatelskou příručku.při instalaci se mi objevila hláška,že softwaire nebude pravděpodobně pracovat správně.Podruhé že tiskárna nebyla nalezena,že není připojena k serveru,přitom je zapojena a zapnutá.Asi bych si měla stahnout a nainstalovat ovladače,nevím,bouhužel,jaké.Uměl by někdo pomoci?
Mám IE8 a SEZNAM.CZ.Dívala jsem se i na nápovědu-žádné ovladače nainstalované nemám.Děkuji za radu a hezký večer.

Dobrý večer,ještě prosím jeden dotaz.Neví někdo jak se do této tiskárny vkládají nové papíry? Zkoušela jsem vše, vysunout přední část,nikde nic nejde zmačknout a manuál,byt podobný jsem nikde nenašla.Jinak je vše všude v angličtině.Prosím,odpovědi úplně vážně.Děkuji.

To use the top output tray, be sure the rear output tray is closed.
To use the rear output tray, open it.

Manuál, str. 44. Jsou tam i obrázky.

Using the Manual Feeder
When you print a document, you must select Manual Feed
for Source from the software application, and then select
the correct paper size and type. For details, see page 4.6

Strana 47.
Je tam namalované i jak se tiskne na obálky, štítky atd.

Na překlad lze použít třeba Google Translate.

Ovladac je vzdy na strankach vyrobcu. Vyrobca je samsung takze na samsung.cz
http://www.samsung.com/cz/support/detail/supportPr dDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=06010400&prd_mdl_cd =&prd_mdl_name=ML-1750
stiahnes si vsetky manualy a potom kliknes na "Ovladac" a stiahnes si spravny podla toho jake mas presne Windows. Ked nevies jake mas Windows tak sa niekoho okoloiduceho opytaj, alebo si to pozri v start - systemove informacie.

P.S. resp. mozes najprv skusit ten "Universal Print Driver", ten je pre vsetky Windows a dokonca je aj najnovsi.