Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MM_tank má problém s alkoholem

MM_tank bude mít za chvíli 28let. Asi od ledna na sobě pozoruju že mě nebaví pít. Dřív jsem s oblibou vymetal hospody a pil jako duha/15+piv/. Dneska jsem v pátek v jedný dám deset desítek a těším se na postel. Nejdu do druhý ani do třetí prostě nechci. To samý před týdnem. Nemám v sobě ten náboj, tu chuť, ten skvělý pocit co tě táhne se dorazit, si užívat......Dneska to samé-moje oblíbená hospoda zavřená tak sem šel do druhé a už u osmý dvanáctky zubra jsem myslel na postel. Nakonec jsem jich dal jedenáct ale co je to proti dřívějšímu stavu...Chtěl bych být jako dřív-poradí někdo ? Jestli si dát měsíc pauzu po oslavě narozek nebo co ? Nebo už je to fakt ta krize středního věku ? Nebo za to může ta zkurv.dlouhá zima ? Chtěl bych se zase na každý pátek s kámoši v hospodě tešit jako dřív.... Ale sám nějak cítím že se něco změnilo. Poraďte mi dík. Chybí mi prostě chuť pít nonstop--a to mi vadí.

Jeden kolega v práci má podobný stavy. V neděli se ho zaptají, jaká byla pařba a on odpoví "super, no ale jsou tam nějaký bílý místa...." no a pak v pondělí chodí s nešťasným výrazem a říká "kruh se uzavřel!!!" a zaslechl jsem hlášky o nějakým tancování bez kalhot na baru....