Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disketa v cílové jednotce je plná...

Ahoj mám probél přeinstalovával jsem windowsi protože mi zmizel soubor hal.dll a od tý doby co jsem je přeinstaloval tak mi nejde překopírovat na flash disc žádnej větší soubor jako 2gb a víc :-( píše to že disketa v cílové jednotce je plná přitom tam je dostatek místa... prosím o radu, teda jestli nějaká je :-D předem děkuju všem za odpověď ;)

Tak mas ten subor blbo uz na zdrojovom disku. Ide skopirovat do inej zlozky na systemovom disku? (nie presunut, skopirovat).

Ide skopirovat nejaky iny subor na externy disk, do stejnej zlozky kam chces kopirovat ten velky subor?

Suborovy system disku si treba overit v tentopociitac, alebo/aj v spravci diskov (pravy klik na tentopocitac - spravovat). Na FAT32 ti to nepojde.