Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhrada "Pošťáka" od Seznamu

Ave. Znáte tu hrůzu? Nesmějte se ;-). Používá to moje mamina a vyhovuje to jí i mně (je to triviální, pochopí i děcko, vše probíhá na serveru seznamu - tedy žádné vejry v pecku). Problém je, že to koliduje s Operou (používá to minibrowser a ten je kompatibilní jen sám se sebou). Sám jsem dlouholetým uživatelem MSO, ale pokusy naučit matku jeho ovládání jsem vzdal. Dotaz: existuje něco podobně jednoduchého a "průhledného" pro seniora? Vím, že existují různé TheBaty a podobně, osobně je ale neznám. Doporučíte něco?

PopTray používám sám, jedná se IMHO o ten lepší notifikátor "zadarmo". Já ovšem volám Outlook, což u stařenky nelze (používá online mail). Je možnost zvolit v PT výchozí prohlížeč s předdefinovanou adresou (prohlížeč - mail - jméno - heslo - klik)? Kdybych byl nucen učit téměř osmdesátiletou tetku novým kouskům, praskla by mi lebka (ten smrad! ]:)). V nastavení jsem to nenašel.