Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook nevidí Wifi síť

Zdravím. Nově jsem nainstaloval W7 a mám neustále problém se připojit bezdrátově k domácí síti s notebookem. Přitom router mám přímo na stole. Pokud síť naskočí (občas se to podaří) je signál vynikající. V routeru asi chyba nebude, protože mobilem se připojím zcela v pohodě. Zkoušel jsem i ovladače k síťove kartě, ale pořád problém přetrvává. V XP bylo vše OK. Děkuji za pomoc.

Hmm já mám úplně stejný problém s A6000, mám router Zyxel P-600series, ostatní notebooky fungují s wifi perfektně, jen Asus ne... Zkoušel jsem router několikrát vypnout a až po cca 6 vypntí wifi uviděl a normálně se připojil. Za týden se to opakovalo, asi ho vyhodím....